مدیر وب سایت 07 تیر 1399 بدون نظر بازدید

گروه طراحي سايت به پندار با هدف افزايش كاربرد اينترنت در توسعه كسب و كار مشاغل و افراد تاسيس شده است. اين مجموعه فعاليت خود را از سال ۱۳۸۴ با محوريت طراحي و نصب شبكه و همچنين طراحي سايت هاي اچ تی ام ال و استاتيك آغاز نمود. در سال ۱۳۸۹ فعاليت طراحي سايت به پندار در انجام پروژه هاي طراحي سايت ، به ويژه سايتهاي دايناميك رشد چشمگيري پيدا كرد. با توجه به ارتقا كاربرد اينترنت در تجارت شركتها و اصناف مختلف و رقابت در ارائه محصولات و خدمات از طريق اينترنت ، طراحي سايت به پندار بهينه سازي سايت را به خدمات خود اضافه نمود. در همه سايت هايي كه توسط ما طراحي مي شوند قوانين سئو رعايت شده و تكنيكهاي بهينه سازي اعمال مي شود و این مهم منجر به بازده حداکثری سایت های طراحی شده توسط ما در جذب مخاطب و در نتیجه رونق کسب و کار مشتریانمان شود.

در حال حاضر گروه طراحي سايت به پندار یکی از فعالترين مجموعه های طراحی سايت در تهران است. هر چند با توجه به نوع فعاليت و ماهيت جهاني اينترنت اين مجموعه خود را به بخش جغرافيايي خاصي محدود ننموده است و همينطور كه در بخش نمونه كارها مشاهده مي كنيد ما در محدوده بزرگي ارائه خدمات نموده ايم.

با توجه به اطمينان ما از كيفيت خدماتي كه ارائه مي دهيم پس از عقد قرارداد و دريافت پيشنهادات و نيازهاي مشتري براي طراحي سايت يا بهينه سازي سايت ،۳۰ درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان پيش پرداخت دريافت نموده و پس از ثبت آدرس سايت و اجراي فاز يك پروژه و ارائه آن به مشتري درصدي ديگر از مبلغ قرارداد دريافت و مابقي مبلغ در هنگام تحويل سفارش و آموزش نحوه مديريت محتواي سايت به مشتري دريافت مي گردد.

در اين مجموعه كسب رضايت مشتري و ارائه منظم خدمات سرلوحه كار ما است، كه اين موضوع را همه مشتريان ما تاييد مي كنند. ما پس از عقد قرارداد تا هنگام تحويل كار با مشتري يك تيم كاري با هدفي كه مشتري از تهيه و ايجاد سايت اينترنتي را مد نظر داشته است تشكيل خواهيم داد.

تلاش ما بر اين است كه هم در خدمات طراحي سايت و هم در خدمات سئو مشتري از هزينه اي كه براي انجام اين خدمات پرداخت نموده است ، حداكثر استفاده را براي رونق كسب و كار خود دريافت كند و اين هدف واقعي هر مشتري از تهيه سايت يا بهينه سازي سايت است.

ما همچنان بر اين عقيده هستيم كه بهترين معرفان ما مشتريان ما هستند.

دیدگاه ها بسته شده اند.