مدیر وب سایت 15 آبان 1399 بدون نظر 29 بازدید آموزش
سومین گردهمایی کسب‌وکارهای ایرانی فعال در دیجی‌کالا برگزار شد

سومین گردهمایی کسب‌وکارهای ایرانی فعال در دیجی‌کالا برگزار شد۲۵ آبان ۱۳۹۸ |
۱۲:۲۴

۱۴ بهمن ۱۳۹۸

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

گردهمایی کسب و کارهای ایرانی دیجی کالا

سومین گردهمایی بزرگ کسب‌وکارهای ایرانی دیجی‌کالا با هدف آشنایی فروشندگان با ارزش‌های دیجی‌کالا که مشتری‌محوری مهم‌ترین آنها است، در سالن همایش هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. دیجی‌کالا روز دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ میزبان ۲۵۰۰ فروشنده منتخب از میان ۳۰ هزار فروشنده مارکت‌پِلیس دیجی‌کالا بود.

گردهمایی کسب و کارهای ایرانی دیجی کالا

در این گردهمایی ۲۵۰۰ فروشنده پلتفرم مارکت‌پِلیس دیجی‌کالا دور هم جمع شدند تا با بهبود فرایند تامین و ارسال کالا، تجربه خوشایندی از خرید برای مشتریان دیجی‌کالا رقم بزنند. مدیران و کارشناسان دپارتمان بازرگانی، سخنرانی و کارگاه‌های آموزشی مختلفی برگزار کردند تا تجربه‌های موفق خود را در زمینه بالا بردن رضایت مشتریان دیجی‌کالا به فروشندگان دیجی‌کالا انتقال دهند. قیمت‌گذاری، تامین به موقع کالا، مدیریت حجم سفارش، کاهش بازه زمانی ارسال کالا، فروش کالا با گارانتی معتبر واعلام دقیق مشخصات فنی کالاها از جمله مواردی بود که در سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی این گردهمایی مرور شد.

گردهمایی کسب و کارهای ایرانی دیجی کالا

در گردهمایی کسب‌وکارهای ایرانی حمید محمدی، مدیرعامل دیجی‌کالا، از تنوع کالایی ۷/۱ میلیونی گفت که با همراهی ۳۰ هزار فروشنده مارکت‌پِلیس ممکن شده است. مدیرعامل دیجی‌کالا در گردهمایی فروشندگان اعلام کرد که اکنون حدود ۲۰ میلیون نفر، یعنی یک چهارم مردم ایران، ماهانه از وب یا اپلیکیشن دیجی‌کالا بازدید می‌کنند و این عدد در مقایسه با مارکت‌پِلیس‌های تجارت الکترونیکی کشورهای منطقه، نشان می‌دهد دیجی‌کالا پرمخاطب‌ترین فروشگاه آنلاین ایران و خاورمیانه است.

حمید محمدی در این گردهمایی اعلام کرد که متوسط درآمد از فروش در دیجی‌کالا میان فروشنده‌های فعال ماهانه ۲۳ میلیون تومان است و رکورد فروش در اختیار یک فروشنده است که در یک ماه به ۲۰ میلیارد تومان رسیده است.

این اعداد نشان‌دهنده فرصتی است که پلتفرم مارکت‌پِلیس برای فروشندگان ایجاد کرده و پتانسیل بالایی برای رشد در این بازار فراهم می‌کند. فروشندگان با داشتن قیمت و تنوع کالایی مناسب، می‌توانند مزیت رقابتی ایجاد کنند.

گردهمایی کسب و کارهای ایرانی دیجی کالا

در حال حاضر در پلتفرم مارکت‌پِلیس دیجی‌کالا متوسط رضایت مشتری از کیفیت کالا ۸۱ درصد، نرخ بازگشت کالای تقلبی ۰۱/۰ درصد، نرخ بازگشت کالا ۷% و متوسط نرخ عدم تامین کالا ۳۵/۰ درصد است. با توجه به گسترش پلتفرم مارکت‌پِلیس، دیجی‌کالا اکنون در ۸ شهر ایران مرکز تحویل گرفتن کالا از فروشندگان دارد و این تعداد به زودی به ۱۸ مرکز می‌رسد. دیجی‌کالا تاکنون به ۱۱ هزار و ۱۳۲ روستا سفارش ارسال کرده است و دورترین سفارش تحویل داده شده هم در روستای پسابندر استان سیستان و بلوچستان با فاصله ۱۸۹۴ کیلومتری از تهران بوده است. دیجی‌کالا همواره در تلاش است با کسب رضایت حداکثری مشتریان، تجربه خوشایندتری از خرید برای مشتریان ایجاد کند.

گردهمایی کسب و کارهای ایرانی دیجی کالا

همچنین در گردهمایی کسب‌وکارهای ایرانی دیجی‌کالا خبر از برگزاری جشنواره یلدای شگفت‌انگیز از ۲۷ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۸ داده شد. در یلدای شگفت‌انگیز امسال دیجی‌کالا با بیش از ۷ هزار فروشنده منتخب و ۳/۱ میلیون تنوع کالایی همکاری خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا ۳۲ میلیون بازدید داشته باشد.

گردهمایی کسب و کارهای ایرانی دیجی کالا

در پایان این گردهمایی از از فروشندگان برتر دیجی‌کالا که علاوه بر فروش ریالی بالا، امتیاز بالایی در پلتفرم مارکت‌پِلیس دارند، تقدیر شد. امتیاز بالای فروشندگان نشان‌دهنده کسب رضایت مشتریان دیجی‌کالا است.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما
۲ comment

 1. Avatar
  پویا
  منو دعوت نکردن????????

  1. Avatar
   زهراربیعی
   خیلی عالی بود ممنون از پذیرایی خوب دی جی کالا
   لطفا سال بعد هم ما رو دعوت کنید .